WALENTYNKI 2016

Wielkimi krokami nadchodzą Walentynki – najbardziej popularne Święto wszystkich zakochanych. Jedni traktują ten dzień na dystans, uważają go za niepotrzebny i kiczowaty, natomiast inni z niecierpliwością wyczekują 14 lutego, aby móc go spędzić w szczególny, romantyczny sposób. My zdecydowanie popieramy drugie podejście do tego Święta !

W Walentynki pary chcą miło spędzić czas. Z roku na rok trendy spędzania tego dnia zmieniają się. Kiedyś wysyłaliśmy kartki z wyznaniami miłosnymi, teraz zabieramy nasze drugie połówki na romantyczne kolacje do eleganckich restauracji, wręczamy sobie drobne upominki.

Każda z Pań chce wyglądać wyjątkowo i pięknie w tym dniu, aby zrobić piorunujące wrażenie na ukochanym. Niecodzienny makijaż, zmysłowa fryzura, a przede wszystkim, nowa, przyciągająca wzrok kreacja. W tym wypadku wybór najczęściej pada na czerwień – kolor miłości. Dopracowany outfit zawsze dodaje kobiecie pewności siebie i poprawia humor - a czego chcieć więcej w Dniu Zakochanych? Oczywiście mężczyzny, który z pewnością będzie pod wrażeniem ponętnego wyglądu ukochanej. Udany wieczór walentynkowy gwarantowany !

Wyszukane kreacje oraz niezbędne dodatki i akcesoria na tą okazję poleca MODITO. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą unikatowych sukienek i butów.

 

 

Sklep jest w trybie podglądu
{nocache:b33d5d5999822761ca2b6a988e14a095#0}
Sklep internetowy Shoper.pl